Sbor dobrovolných hasičů Hvězdonice
 O NÁS
 HISTORIE
 ČLENSKÁ ZÁKLADNA
 ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA
 KOLEKTIV MLADÝCH HASIČŮ
 FOTOGALERIE
 PARTNEŘI A SPONZOŘI
 DŮLEŽITÉ ODKAZY
 KONTAKTY
Adresa:
Sbor dobrovolných hasičů
Hvězdonice 56
257 24 Chocerady
Email:
hasici.hvezdonice@seznam.cz
sdhhvezdonice@seznam.cz
Web:
www.sdhhvezdonice.cz

KOLEKTIV MLADYCH HASIČŮ

1.1.2011 jsme v rámci našeho sboru oficiálně zaregistrovali Kolektiv mladých hasičů. Základními stavebními kameny byly naše děti, tedy děti hasičů. K nim se postupně přidávali jejich kamarádi a spolužáci. Nyní máme 11 Lupínků, jak si děcka svůj kolektiv sami pojmenovali. Mezi náplň jejich činnosti a práci ve sboru patří například získávání odznaků hasičských odborností v mládežnické kategorii, účast a pomoc na akcích pořádaných sborem, účast v celostátních hrách Plamen a Hasíkovo dobrodružství. Mladí hasiči také úspěšně reprezentují sbor a obec na soutěžích v požárním sportu. Za dosavadní dobu fungování vybojovali 1 a 2 místo v požárním útoku a 1 místo v soutěži v požárním sportu-útok a štafeta. Také v soutěži ve střelbě ze vzduchovky byl postup do třetího kola velkým úspěchem. Rovněž účast na námětových cvičeních s dospělými a zapojení do celostátní akce Požární ochrana očima dětí je nedílnou součástí práce našich Lupínků. KMH pracuje ve složení:

Vedoucí Miluše Zemanová

Instruktoři Růžena Polášková, Jan Škoda

LUPÍNCI velitel Eliška Vaňková preventista Anna Vaňková strojník Kateřina Růžičková, Vojtěch Škoda cvičitel Lucie Polášková kronikář Jana Drazdíková hasič Matěj Jurča, Jakub Škoda, Vojtěch Budil, Natálie Breburdová, Marie Procházková, Michaela Sklaová, Daniela Skalová, Wanessa Moyunga, Tereza Vejvodová, Lucie Boháčová, Petr Boháč, František Vondráček, Eliška Kratochvílová, Daniel Kratochvíl, Šárka Urbanová

Lupínci se také aktivně podílejí na činnosti sboru a organizování akcí, např. maškarního reje, připravují soutěžní disciplíny na Den pro dospělé - Hvězdonické pečené kolínko. Fotky z akcí mladých hasičů naleznete ve fotogalerii.

Akce SDH Hvězdonice
Výroční valná hromada
20. 11. 2015
Sportovní odpoledne
24. 10. 2015
Hvězdonické putování
5. 9. 2015
Hvězdonické pečené kolínko
8. 8. 2015
Dětský hasičský den
27. 6. 2015
Oslava 90.let SDH Hvězdonice, postupová soutěž okrsků Ostředek a Divišov
16. 5. 2015
Úklid obce a okolí
10. 5. 2015
Maškarní rej U Kuželků
28. 2. 2015
Copyright © Sbor dobrovolných hasičů Hvězdonice